Kim jesteśmy?

Bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu w zakresie konstrukcji stalowych, aluminiowych oraz szklanych dla budownictwa. Postanowiliśmy stworzyć firmę zajmującą się kompleksową realizacją przeszklonych szybów windowych według dowolnej technologii.
Jesteśmy w stanie przeprowadzić  cały proces realizacji  od projektu po wykonanie i montaż,  zarówno wewnętrznych szybów windowych w technologii caloszklanej, jak również izolowanych termicznie opartych na systemach aluminiowych.
Zachęcamy do zapoznania się z działem realizacje zawierającym zdjęcia kilku  ostatnich  wykonanych przez nas przeszkleń wind panoramicznych.

Piotr Bogusławski

Piotrek nie rusza się z domu bez porannej kawy i kropka. Jest optymistą, jego zdaniem szklanka wody jest w połowie pełna. W pracy przywiązuje szczególną uwagę do detali. Prywatnie lubi wycieczki w nieznane, nierzadko na dwóch kółkach i piłkę nożną, ale nie taką oglądaną z perspektywy kanapy. W chwilach relaksu można go spotkać z dobrym kryminałem w ręce.

Kamil Adamczyk

Z wykształcenia Inżynier i humanista jednocześnie, brodacz z wyboru, umiarkowany realista. Pasjonat dwóch kółek, miłośnik górskich wycieczek a także fotografii. Fan nowoczesnego designu i stylu skandynawskiego.Projektbox 2019

Szklana obudowa szybu windowego | Winda panoramiczna | Przeszklona winda